СР,

 

ЧТ,

  

ПТ,

   

 

 

 
     

 

Pf
КОВЗАНКА
КОВЗАНКА

Кружляй, танцюй, лети – катання на ковзанах це неймовірне задоволення від руху і вправності власного тіла! Навіть якщо ви новачок у цьому виді спорту, ви гарантовано втішитеся власним успіхом, що ростиме із кожним новим колом катання. До ваших послуг прокат та заточка ковзанів, професійні інструктори та висока якість льоду. Наша арена вміщує одночасно до 200 осіб на льоду.

Дзвоніть нам за номером (067) 551-34-53, і ми з радістю проконсультуємо Вас щодо всіх послуг Льодової Арени Термінал.

СПОРТИВНА АРЕНА

Льодова арена Термінал - ідеальний майданчик для проведення тренувань, спортивних матчів та виступів. Високоякісний лід, комфортні роздягальні, суддівські та тренерські приміщення, кубічне електронне табло та система “відео-гол” - наша арена побудована згідно з міжнародними стандартами для проведення матчів з хокею та фігурного катання будь-якого рівня.

Щоб забронювати лід для спортивних тренувань дзвоніть нам за номером (067) 551-34-53

СПОРТИВНА АРЕНА
Арена для масових заходів
Арена для масових заходів

Льодова арена Термінал може використовуватися для проведення концертів, корпоративних заходів та спортивних подій. Площа арени складає 1800 м2, а трибуни вміщують до 1500 осіб. Сучасна система покриття льоду надає можливість для організації великих та видовищних заходів.

Отримати консультацію щодо організації заходу, ви можете звернувшись до нашого event-відділу: [email protected], або за телефонами: 044 200-13-99097 715-13-99

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити