Про Лазертаг Гіперболоїд
Про Лазертаг Гіперболоїд
Лазертаг - активна командна чи індивідуальна гра, схожа на пейнтбол, та на відміну від пейнтболу вам не загрожує забризкування фарбою. Гравці споряджені спеціальним жилетом, що вловлює лазерні постріли, та лазерним пістолетом, яким мають поцілити в суперників. Ігрове поле - це лабіринт, в якому команда чи сам гравець, ведуть лазерний бій і перемагає той, хто набирає більшу кількіть балів за влучні постріли. Облік пострілів ведеться комп'ютерною системою лазертага, а досягти успіху зможе той гравець чи його команда, які рухаються швидко, стріляють мітко та вміють реагувати на найнесподіваніші повороти гри. Димові завіси, світло-шумові спецефекти додають драйву та адреналіну.
В грі можна здобути і "суперсилу". Спеціальний вловлювач лазерного пострілу - "міна" - дарує гравцю ряд переваг:
- можливість стріляти кулеметною чергою,
- стати невидимим у темному лабіринті,
- отримати на жилеті розпізнавальний вогник суперника і пограти у ролі шпигуна,
- отримати електронний щит, який забере влучання у жилет на себе, не знімаючи балів з гравця. 
Але "міна" штука підступна, якщо не скористатися нею та забаритися під її датчиками, вона "вибухне".
 
Цікаво спробувати? Приходь у лазертаг "Гіперболоїд" сам або з друзями та перевір свою спритність у лазерному бою.
Відео
Як вижити в лазерному бою. Порада №1 від лазертага «Гіперболоїд».

Постава і рух у грі лазертаг.

Перед початком лазерного бою, слід обов’язково навчитися такій поставі, при якій передні датчики жилету будуть прикриті. Таку поставу слід тримати протягом усієї гри, тож себе просто привчити до такої позиції, тоді з часом необхідність постійного контролю за положенням тіла зникне. Найуразливішим місцем  гравців у лазертаг є спина. Про датчики на спині треба пам’ятати завжди і берегти їх від лазерних променів «ворога».

Пересуватися ареною лазертага найкраще боком – ліве плече вперед, прикриваючи датчики на передній панелі жилета, притискаючись до стін лабіринту, що забезпечить «прикритість» датчиків на спині.

Ніколи не втрачайте пильність та контроль за тими ділянками лабіринту, звідки «ворог» може стрельнути в спину. Зрештою, говорячи про пильність, то візуальний контроль має відбуватися на всі 360°, без фіксації погляду на одній ділянці тривалий час.

Як вижити у лазерному бою. Порада №2 від лазертага «Гіперболоїд».

Дуель.

Граючи в лазертаг не уникнути зустрічі з противником. Отже, щоб перемогти у лазерному бою потрібно не лише уникати пострілів, але й відстрілюватися в лабіринті.

Пам’ятайте, що розвернутися і втекти – значить отримати лазерний промінь в незахищені датчики спини. Повільний відступ теж не вихід, він лише дозволить супротивнику краще прицілитися і влучити в вас. Єдиний вихід – почати рухатися.

Енергійно рухайте корпусом, підстрибуйте, робіть повороти, хоч танцюйте, але в шаленому ритмі, та лише не завмирайте на місці. Тільки так є шанс вижити після зустрічі з «ворогом», а якщо граєте у команді, кличте на допомогу побратимів, щоб вони «підстрелили» супротивника, поки ви «танцюєте у нього на прицілі».

Як виграти у грі лазертаг. Порада №4 від «Гіперболоїд».

Стрільба у лазертаг.

Для перемоги у лазерному бою важливо проводити активні дії, а не ховатися в укритті. Для початку варто засвоїти техніку стрільби. Стріляти потрібно прицільно і бажано в різних положеннях: стоячи, сидячи, лежачи з ліво- та правосторонньої стійки. Пам'ятайте, чим менша відстань між вами і противником, тим вужчий промінь ураження, тому прицілюватися з близької відстані необхідно точніше. Але все ж таки надавайте перевагу стрільбі з більшої відстані, збоків чи з гострих кутів, а також косій стрільбі по датчиках, вони завжди ефективніші за перестрілку з близької відстані.

При перестрілці на відкритому місці або ж під час атаки, стояти чи пересуватися потрібно боком, тримаючи бластер так, аби він та ваші руки закривали передні датчики. Стріляючи, спрямовуєте дуло бластера у напрямку найближчого противника, таким чином ви прикриєте бокові датчики.

Якщо ви ведете лазерний бій в укритті, очікуючи на противника, займіть стійку стрільби з коліна. Так у вас є можливість залишитися непомітним. І взагалі, якщо хочете «причаїтися» - частіше присідайте.

Лазертаг як командна гра. Порада №5 від «Гіперболоїд»

Командна гра.

Лазертаг в більшості випадків командна гра. Основна мета – вибити якомога більше гравців команди супротивника. Звичайно дуже важливими стратегічними умовами виграшу стануть уміння команди взаємодіяти та правильний розподіл завдань між гравцями. 

Попросіть адміністратора макет лабіринту, його знання завжди стає у пригоді при грі в лазертаг. Знайдіть місця, де можна сховатися, але зручно вести обстріл, бажано у всіх напрямках. Поділіть арену лазертага на фланги і виділіть зони контролю для кожного гравця своєї команди. Придумайте для своєї команди набір зашифрованих команд, який можна подавати під час гри, адже перемовляючись ви підвищуєте ефективніть вашого бою.

У лазертагу не можна ані на мить втрачати уваги на противнику. Навіть якщо під час гри ви побачили гравця своєї команди, кидатися для об'єднання з ним значить втратити пильність, а отже стати уразливим. Пам'ятайте, що в двоє гравців одної команди не мають стояти на одній лінії вогню.

Не відмовляйтеся від ігор з досвідченими противниками, запрошуйте до лазерного бою сильні команди. Щобільше боїв – то більше досвіду, а досвід здобутий у бою з сильним супротивником, дає можливість перейняти їхні навички. Пам'ятайте, що лазертаг це тактична гра, де логіка та інтелект мають перевагу над зброєю.

Як рухатися у грі лазертаг. Порада №3 від «Гіперболоїд».

Лазрений бій з переміщенням.

Якщо пересуваючись в лазерному лабіринті, ви не бачите супротивника, рухайтеся так само, як і підчас перестрілки, прикрившись від напрямку очікуваної атаки. Постійно ведіть обстріл тих місць, звідки найбільше вірогідна поява противника. У грі лазертаг не варто жаліти набоїв!

Пересуватися по лабіринту лазертага необхідно короткими перебіганнями, роблячи невеликі зупинки. Якщо зупиняєтесь, то в укритті і обов'язково присядьте.

Ніколи не втрачайте швидкості, оглядаючи арену гри. Дуже важливою стане навичка охопити поглядом максимальну кількість гравців лазертага. Згодом ви навчитесь оцінювати, кого поцілити першим, та помічати тих, хто націлився у вас.

Гра лазертаг у парі. Порада №7 від «Гіперболоїд».

Граючи в лазертаг у парі чи команді допомагайте напарникам, нейтралізуючи їхніх переслідувачів, та вчасно попереджайте їх про своїх переслідувачів, щоб вони змогли допомгти вам.

Які дії «підстреленого» гравця? Протягом шести секунд його бластер та жилет деактивовано і він не може здійснювати постріли. Якщо гра ведеться у парі, або у команді, напарник в жодному разі не має кидатися до «підстреленого» гравця. Його завдання продовжувати вести атаку чи утримувати позицію беручи вогонь на себе. Кидатися на позицію «підстреленого» напарника та бути поруч із ним – означає втратити час та ініціативу у бою. У лазертагу не можна ані на мить втрачати уваги на противнику. Навіть якщо під час гри ви побачили гравця своєї команди, кидатися для об'єднання з ним значить втратити пильність, а отже стати уразливим.

Пересуватися по полю арени з метою підтримки позиції свого партнера по грі потрібно продумано, не відкриваючи підконтрольних вигідних позицій та не виходячи відкрито на лінію вогню супротивника. Таку дію можна виконувати, якщо інші гравці вашої команди здійснюють атаку з іншої позиції чи коли необхідно дати можливість напарнику просунутися вперед. Якщо ваше пересування дуже ризиковане краще підстрахувати напарника безперервним вогнем.

Як брати контроль над полем у командній грі лазертаг. Порада №6 від «Гіперболоїд».

«Контролювати поле» в аренному лазетагу означає захопити більшу, аніж противник частину ігрової площадки. Особливо це стосується більш вигідних позицій, які мають широку сектор огляд та обстрілу по всіх напрямках, бо саме вони мають значення для ефективності атаки. Більше того, контролюючи поле, команда має можливість для необхідних їй переміщень. Не можна допускати зосередженість команди на одній позиції, це робить її уразливою хоча з тих міркувань, що під час одної серії пострілів противника, можуть бути поцілені одразу кілька гравців команди, що знаходилися поруч.

Перебрати контроль над полем можна:

- Зайнявши позиції підстреленого противника. Це стає можливим, якщо ви продовжуєте обстріл його позиції, змушуючи сховатися в укритті на час деактивації його бластера.

- Здійснюючи атаки на групу противників, на ділянці, яку бажаєте взяти під контроль.

- Здійснюючи декілька синхронних атак на різні групи противника.

Додаткова інформація про лазертаг
  • Площа лабіринту складає 750 м та має висоту стелі 7м. Це стилізована фортеця з численними сходами та містками на два рівні.
  • Гра супроводжується динамічним світлом, звуковими та димовими ефектами. Ігрові "міни" та "пастки" від "LazerMaxx Evolution 3 надають переваг або створюють додаткові перешкоди гравцям для більшого драйву.
  • Ми маємо окремо кімнату інструктажу, роздягальні з камерами схову, санвузли та душові кабіни.
  • Тривалість гри - 20 хвилин у будні та 15 хвилин у вихідні дні. Інструктаж - 15 хвилин.
  • Зверніть увагу! Ігровий комплект розрахований на зріст учасників від 130см.  Діти зростом 130-150 см. грають окремо від гравців вищих за 150см.
Додаткова інформація про лазертаг

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити