Правила відвідування аквапарку

Правила відвідування аквапарку


Правила відвідування аквапарку

Правила відвідування аквапарку

Увага! Якщо Ви не згодні з будь-яким пунктом цих правил, або вони Вам не зрозумілі, пропонуємо Вам відмовитися від запропонованих послуг (водних атракціонів або інших додаткових послуг) і використання обладнання Аквапарку до тієї пори, поки Ви не уточнили інформацію, яка Вас цікавить за тел.: (044) 200-14-50, (044) 200-29-80, (044) 200-29-81.

1.    Право на відвідування Аквапарку надається лише після придбання вхідного квитка. Вхідним квитком у Аквапарк є браслет з електронним брелоком (далі - браслет). За допомогою даного браслета здійснюється прохід в Аквапарк через турнікети, забезпечується можливість користування автоматичними шафками для зберігання одягу в роздягальнях і користування іншими послугами. Купуючи електронний квиток, Ви маєте обміняти його в касі Аквапарку на браслет. Один браслет для кожного відвідувача аквапарку, включаючи дітей від 1 року. Дітям віком до 1 року вхід в Аквапарк безкоштовний.

2.    При придбанні браслету користувач отримує кредит в розмірі, встановленому адміністрацією Аквапарку.

3.    Користувач несе повну відповідальність за втрату або пошкодження електронного браслета і повинен пред'являти його на вимогу працівників Аквапарку.

4.    Вхід в Аквапарк дозволено тільки за наявності у відвідувача купального костюма, змінного взуття та рушника.

5.    Діти до 14 років мають право відвідувати Аквапарк тільки в супроводі дорослих. Якщо вік дитини, що відвідує Аквапарк самостійно, викликає сумнів, співробітник Аквапарку має право вимагати відповідний документ.

6.    Відповідальність за безпеку неповнолітніх дітей несуть їхні батьки або повнолітні особи, які їх супроводжують.

7.    В разі виникнення непередбачуваних технічних несправностей атракціонів і, як наслідок, неможливість їх використання, вартість за відвідування Аквапарку не змінюється.

8.    Користувачі мають право перебувати на території Аквапарку та/або користуватися окремими послугами, протягом часу, встановленого під час придбання браслета. Після закінчення зазначеного часу, оплата здійснюється за встановленими тарифами на перебування в Аквапарку/користування окремими послугами і тарифікується щохвилинно.

9.    Початком відвідування Аквапарку вважається проходження відвідувачем турнікету «на вхід» з використанням електронного браслета. Закінченням відвідування Аквапарку вважається проходження відвідувачем турнікету «на вихід» з використанням браслета. Початок і закінчення відвідування Аквапарку фіксується шляхом дотику електронного браслета до пристрою турнікету, який зчитує інформацію з браслета.

10.Після проходження турнікету відвідувач повинен переодягтися, залишити речі в шафі і прийняти душ.

11.При відвідуванні ресторану Аквапарку, Ваш обліковий час перебування в Аквапарку зупиняється на 45 хвилин. Після закінчення цього часу облік часу перебування в аквазоні поновлюється.

12.На території Аквапарку жінки повинні перебувати в купальних костюмах, а чоловіки в плавках. Забороняється перебувати на території Аквапарку в повністю голому вигляді, жінкам без верхньої або нижньої частини купальника, а чоловікам без плавок. Адміністрація Аквапарку не несе відповідальність за пошкодження купальників і плавок користувачів при використанні ними водних атракціонів.

13.Забороняється користуватися атракціонами і басейнами Аквапарку у верхньому одязі, довгих штанах або вкорочених шортах, купальних костюмах з поясами, заклепками, пряжками та іншими металевими прикрасами, а також використовувати ювелірні вироби, окуляри та декоративні прикраси.

14.Забороняється стрибати і пірнати у воду з бортиків басейнів і джакузі, утримувати один одного під водою, кричати, виконувати акробатичні стрибки.

15.Забороняється спускатися з гірок і користуватися басейнами відвідувачам, які не володіють навичками плавання. Оператор не несе відповідальність за безпеку таких відвідувачів.

16.Забороняється відвідування Аквапарку відвідувачами із серцево-судинними та психоневрологічними захворюваннями, будь-якими захворюваннями шкіри, а також захворюваннями хребта та опорно-рухового апарату.

17.Вагітним жінкам забороняється спускатися з водних гірок та відвідувати сауни.

18.Порядок проходу на всі атракціони встановлюють представники служби рятувальників Аквапарку. Відвідувачі повинні виконувати будь-які прохання чи вимоги інструкторів та інших службовців Аквапарку щодо забезпечення безпеки, підтримки порядку і чистоти на території Аквапарку.

19.Аквапарк не несе відповідальності за нещасні випадки і пошкодження, отримані відвідувачами в результаті недотримання порядку використання атракціонів і правил безпеки при використанні водних атракціонів та іншого обладнання Аквапарку.

20.Забороняється проносити в аквазону Аквапарку будь-які вироби зі скла, в тому числі посуд, а також приносити мило, шампуні, лосьйони та інші косметичні засоби, вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю, колюче-ріжучі предмети, а також вибухові, легкозаймисті, токсичні речовини і речовини з сильним запахом.

21.Забороняється приносити в Аквапарк продукти харчування та напої. Забороняється їсти в місцях для цього не відведених, в тому числі, в воді басейнів Аквапарку, в саунах тощо.

22.Забороняється проходити на територію Аквапарку з тваринами, птахами, рептиліями тощо.

23.Забороняється дорослим використовувати гірки на дитячому майданчику.

24.На території Аквапарку забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото- та відеозйомку без відповідного дозволу адміністрації.

25.Не допускаються до користування послугою (послугами) особи в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння і в інших випадках, яким було відмовлено в наданні послуг до початку користування ними в Аквапарку, якщо на думку персоналу ця особа викликає сумнів щодо його здатності плавати, або виконувати правила техніки безпеки.

26.Куріння заборонено на всій території Аквапарку, крім спеціально відведених для цього місць.

27.При порушенні відвідувачами цих Правил і вимушеному виведенні їх з території Аквапарку, кошти за невикористаний час не відшкодовуються.

28.Адміністрація Аквапарку не несе відповідальності за зберігання цінних речей і ювелірних прикрас, залишених в гардеробі і шафах, а також одягу та речей, залишених без нагляду.

29.Відвідувач несе матеріальну відповідальність за втрату або пошкодження отриманого браслета чи номерку гардеробу. При їхній втраті або пошкодженні відвідувач зобов'язується виплатити компенсацію в розмірі, встановленому адміністрацією Аквапарку.

30.Повідомляємо, що на території Аквапарку Вас можуть сфотографувати без Вашої згоди. За додатковою інформацією звертайтесь до фото-стійки біля входу в Аквапарк.

31.Скарги відвідувачів щодо взаєморозрахунків приймаються лише при виході, на касах доплат та при наявності у відвідувача браслета, отриманого на касах при вході в Аквапарк. Після того, як відвідувач перетнув турнікет «на вихід» і повернув браслет адміністратору Аквапарку, скарги щодо взаєморозрахунків не приймаються.

32.Скарги відвідувачів щодо несправності чи цілісності браслета приймаються лише в момент видачі його в касах аквапарку. Якщо відвідувач перетнув за допомогою браслета турнікет «на вхід» - це означає, що він отримав в касах справний і неушкоджений браслет.


Відвідування сауни

1.    У вартість відвідування Аквапарку входить вартість сауни на першому поверсі Аквапарку. Відвідування саун другого поверху, передбачене як додаткова послуга, і   прохід до них здійснюється через турнікет за додаткову оплату.

2.    При користуванні сауною відвідувачі мають використовувати особисті рушники.

3.    Суворо забороняється лити воду та інші речовини на піч сауни.

4.    Забороняється приносити у сауну аерозольні балони.

5.    Забороняється використовувати сауну для гігієнічних цілей – голитися, прати речі тощо.

6.    Забороняється використовувати парну та сауну для сушіння рушників та речей.

7.    Після сауни перед використанням аквазони необхідно прийняти душ.

8.    Діти до 14 років мають перебувати в сауні лише під наглядом дорослих.

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити