АКВАПАРК ТЕРМІНАЛ

УВАГА! ЗАКЛАД РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ 15 ТРАВНЯ

Для тих, хто цінує здоров’я, спорт – важлива основа щоденного життя. Ранкова пробіжка, обідня руханка, вечірнє заняття в спортзалі чи все те саме за іншим розкладом, це норма і буденна підтримка здорового тіла і духу. Але геть одноманітність – спортивний стиль життя це не лише зарядки та пробіжки! Водні вправи найкращий спосіб активно порухатися і отримати заряд чудових емоцій. А наш хвильовий басейн в Аквапарку «Термінал» - це вдвічі більше водних навантажень і у сто разів більше позитивних емоцій! Думаєте, водні гірки - то розвага? А дзуськи! Тримати баланс всім тілом, щоб летіти як ракета – от де, справжня перевірка м’язів, вестибулярного апарату та витримки. Величезна площа аквапарку під скляним розсувним дахом вміщує до 1500 осіб без втрат для особистого комфорту. Хвильовий басейн та басейн для плавання справжні знахідки для тих, хто шукає різноманіття для щоденних спортивних вправ.

Подивитися відео про аквапарк:

Відео масових заходів:

День Народження в Аквапарку

УВАГА! ЗАКЛАД РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ 15 ТРАВНЯ

Спецільна пропозиція для іменинників: в день народження вхід для іменинника безкоштовний*, якщо разом з іменинником аквапарк відвідує принаймні ще одна особа, яка оплачує вхід за повною вартістю тарифів "Дорослий" або "Дитина".  *Мається на увазі придбання квитка для іменинника за ціною 0,01грн. Акція діє на дату народження, документ, що її засвідчує буде запитуватися у Вас в касі закладу.

Для дитячого дня народження, ми пропонуємо послуги аніматорів: досвідчені рятувальники аквапарку проведуть безпечні ігри на воді та прокатять на всіх гірках аквпарку. Замовлення аніматора необхідно здійснювати заздалегідь. В цілях безпеки, один аніматор працює з групою дітей до 4-х, більше дітей - більше аніматорів. Вартість послуги одного аніматора: - 1000 грн/3 години.

Меню ресторану в Аквапарку.

Відпочинок груп у Аквапарку Термінал

УВАГА! ЗАКЛАД РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ 15 ТРАВНЯ

Аквапарк Термінал це справжня аквапригода для компанії друзів!

Скористайтеся спеціальними ціновими пропозиціями, якщо вас 10 та більше відвідувачів аквапарку

Для дитячої групи від 10 осіб, вартість вхідного квитка - 180 грн. Обов'язковою умовою відвідування дитячих колективів: на кожні 5 дітей повинен бути 1 дорослий супроводжуючий. Для них ми надаємо безкоштовний вхід. Дитячий вхідний квиток розрахований на дітей віком від 1 до 13 років.

Для змішаних груп (дорослі та діти) від 10 до 20 осіб, вартість вхідного квитка - 220 грн. 

Вартість вхідного квитка для дорослих груп:

  • Групи від 10-20 осіб: 288 грн. у будні дні та 342 грн. у вихідні та святкові.
  • Групи від 21-30 осіб: 272 грн. у будні дні та 323 грн. у вихідні та святкові.
  • Групи від 31-50 осбі: 256 грн. у будні дні та 304 грн. у вихідні та святкові.

Звертаємо увагу, діти віком від 14 років відвідують аквапарк за тарифами дорослого.

Всі тарифи діють без обмеження у часі!

Вартість комплкесних обідів оплачується додатково. Ознайомитися з меню можна тут.

Ви можете замовити страви нашої кухні з собою.

Замовляйте групові відвідування:  [email protected] 

Додаткові послуги:
УВАГА! САУНИ ЗАЧИНЕНІ ДЛЯ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

Розслабитися, поніжитися, доглянути своє тіло, полікувати нервову, імунну та травну системи можна в зонах релаксації аквапарку Термінал. До ваших послуг фінська, російська, римська, турецька сауни та м’яка соляна баня.

День здоров’я для школярів

Відволіктися від навчання та розважитися всім класом - подаруйте дітям маленьке свято, замовивши нашу послугу «День здоров’я для школярів». Вхід для супроводжуючих осіб – безкоштовний. Дізнайтися про порядок замовлення послуги.

Аніматори

Ми пропонуємо послуги аніматорів для максимального дитячого задоволення. Аніматор забезпечить конкурси, естафети, аква-квести та море гарних емоцій, а головне безпеку для ваших дітей. УВАГА! Один аніматор працює з групою до 4 дітей. Більше дітей – більше аніматорів. Про вартість послуги дізнавайтесь на касі або у меню «Тарифи».

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити