E-Matras

E-Matras


Опис
"E-matras" / "Sleep Care"
У нас Ви знайдете широкий асортимент товарів для сну та відпочинку - понад 10 000 одиниць. Ми підбираємо асортимент, який включає товари, які володіють сучасними технологічними властивостями, а цінова політика компанії дотримується концепції - задовольнити будь-які потреби незалежно від Вашого бюджету. Весь товар, який представлений в магазині, відповідає міжнародним стандартам і має сертифікати якості та гарантію.
У магазині E-matras - на правах ексклюзиву, представлені провідні європейські бренди Іспанії, Німеччини - ТМ: «Velfont», «Gomarco», «Breckle» які  використовують інноваційні технології та відповідають високим стандартам якості.
Наші фахівці нададуть Вам повну та кваліфіковану консультацію та допоможуть вибрати товар, який підходить саме Вам. Асортимент нашого магазину задовольнить навіть найвибагливішого покупця. У нас можна знайти абсолютно все, від класичних та витриманих за стилем диванів до м'яких пуфів, від анти алергенних подушок до пухових «повітряних» ковдр, від шикарної постільної білизни до кумедних кухонних рушників.
У магазині діють різноманітні акції та знижки, які дозволяють придбати товар на більш вигідних умовах і отримати подарунки.
Уві сні ми проводимо третину нашого життя, сон дозволяє людині відпочивати, рости, набиратися сил на наступний день і досягати нових цілей і нових вершин.
E-matras один з найпопулярніших магазинів товарів і аксесуарів для сну та відпочинку.
Наша місія - досягти експертного рівня на ринку товарів для сну та пасивного відпочинку, забезпечити оптимальний підбір товарів цього сегменту ринку для споживачів України, супроводжуючи процес вибору і покупки в наших магазинах позитивними емоціями та правильною доставкою.

Наші акції та спеціальні пропозиції:

(щоб дізнатися про деталі акції та перейти на сайт магазину, клацніть по картинці)

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити