8 листопада. Концерт

8 листопада. Концерт


8 листопада. Концерт
Вперше у Броварах на сцені Концерт - Холу ТРЦ «Термінал» 8 листопада дасть концерт український скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, якого називають «українським Паганіні». Він також піаніст, засновник гурту PapaDuke, з яким їздить світом, граючи музику у стилях world music, latino, gypsy, джаз. Уміє грати на 15 музичних інструментах та має композиторський талант.
 
Його талантом захоплюються перші особи іноземних держав, дипломати й бізнесмени, багаті й знамениті, досвідчені музиканти, колеги й непідготовлені слухачі. Король Хусейн дарує йому іменний годинник. Королева Софія запрошує повторювати візити- концерти. В Іспанії його називають «Живим нервом», «Маестро скрипка», в Америці — «Золотою скрипкою», в Канаді, де він посів друге місце в конкурсі телекомпанії СВS Great Canadian Music Dream, – «Сучасним Паганіні». Ним захоплюється і пишається українська діаспора американського континенту: «ще один наш феномен», «ще один, хто славить Україну».
 
Василь на сцені — чарівник гуцульської зовнішності, хоч і подібний на італійця, румуна, цигана чи єврея. Його тендітна юнацька постать після кількох помахів смичка перетворюється в суцільний вібруючий нерв. У несамовитому темпі і малюнку рухається його правиця. В унісон — витанцьовують балетні ноги, злітає в повітря довге русяве волосся. Він здається без плоті, яка візуально перетворилася в звук, голос, почуття. А скрипка лише провідник отого суцільного чуттєвого нерву, душі, яка має що сказати нам і вміє як сказати. Рвуться струни. Відкидає — і продовжує далі. Ми свідки чуда, нереальності. Не одна душа в залі переживає катарсис... Овації стоячи. Нескінченні виклики.
Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Вважають, що він створив свій власний жанр, звівши докупи класичну слов'янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. Його композиції неповторні. Ніхто до нього такого досвіду не мав. Цінуючи класику, Василь понад усе любить національну музику, зокрема гуцульську. Зі слов'янських - румунську, мадярську, до душі — романтичний композитор Еніо Моріконе.
Квитки можна купити на касі кінотеатру "Баттерфляй.Бровари", в театральній касі ТЦ "Varus" по вул. Гагаріна 16, м.Бровари, та за посиланням на сайті karabas.com

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити