26-28 березня.

26-28 березня.


26-28 березня.

Запрошуємо глядачів та вболівальників!

26-28 березня на Льодовій арені ТРЦ «Термінал» пройдуть Міжнародні змагання з фігурного катання на ковзанах «Spring Talents Cup Ukraine».

Свої спортивні досягнення у цьому видовищному та витонченому виді спорту продемонструють близько 150 спортсменів у 15 категоріях. Серед фігуристів спортсмени різного віку та майстерності: від найменших дітей шести років до досвідчених учасників Національних Чемпіонатів та Міжнародних змагань. Оцінюватиме виступи міжнародна суддівська колегія суддів, в тому числі представників вищої категорії Міжнародної спілки ковзанярів.

Це буде видовищна боротьба талантів, відточеної майстерності та спортивної витримки.

Прийти та підтримати спортсменів-фігуристів можна в будь-який день проведення змагань 26-28 березня, орієнтовний час проведення 11:00-18:00 (детальніший розклад розмістимо згодом).

28 березня заплановано показовий виступ переможців та запрошених титулованих фігуристів. Не пропустіть нагоди висловити свою підтримку спортсменам, насолодитися прекрасним видовищем та, можливо, відкрити разом з нами нові зірки ковзанярського спорту України!

Вхід вільний!

Організатори заходу: Федерація фігурного катання міста Києва спільно із Дитячо-юнацькою спортивною школою "Лідер".

Інформаційні сторінки змагань:

Facebook: facebook.com/events/472630130030423/ .Українська федерація фігурного катання: ufsf.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити