22 вересня. Вистава

22 вересня. Вистава


22 вересня. Вистава

Вистава «Дракула» відбулася  22 вересня о 19:00 у концерт-холі «Термінал».

Древній вампір Дракула довгі роки нидіє на самоті у своєму замку в Трансильванії.

Молодий юрист Джонатан Харкер їде до нього з Лондона з метою продажу нерухомості. За вечерею Дракула помічає фото жени Харкера – Міни, і в ньому розгоряється пристрасть та жага заволодіти нею…

«Дракула» - вистава повністю пластична, класична драма тут радше  вгадується, аніж звучить. Сюжет не відтворюється буквально, а виступає низкою замальовок, кожна з яких є гостро-емоційним пластичним оповіданням про болісне переживання самотності, у кожного своя, для кожного – неминуча.

Театр «Прекрасные цветы» - незалежний професійний театр, створений у 2011 році випускниками Харківського Університету Мистецтв ім. І.П. Котляревського (Артем Вусик, Ігор Ключник, Денис Чмельов). Невдовзі театр започатковує новий унікальний жанр – фанк-футуризм, в якому працює і сьогодні. Одна з особливостей театру – робота без слів.

В цій експериментальній постановці «Дракули», як і в класичній версії, тонко змішуються хорор, гротеск і тонка лірична драма – та лише досягається це нетрадиційними, здебільшого незвичними українському глядачеві засобами.

 

(Фотограф: Андрій Садовий)

В ролях:

Сергій Бабкін – Граф Дракула

Ігор Ключник – Джонатан Харкер, юрист

Сніжана Бабкіна – Міна, наречена Харкера, краща подруга Люсі

Оксана Черкашина – Люсі, дівчина з заможної сім’ї, краща подруга Міни

Денис Чмельов – доктор Ван Хелсінг, в минулому вкушений Дракулою

Артем Вусик – містер Ренфилд, божевільний, пацієнт Ван Хелсінга

 

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити

// //