G-OUTLET

G-OUTLET


Опис

Чиста вигода або де купити стильну і якісний одяг недорого

Ми любимо стильно одягатися і красиво одягати інших, завжди віддаємо перевагу якості і пропонуємо тільки найкраще Вам, ми знаємо багато про останні модні тенденції і шукаємо їх в брендових речах від улюблених виробників!

На відміну від інших магазинів одягу і взуття, ми не любимо штучні акції та сезонні розпродажі, наші ціни починаються там, де у інших закінчуються. Що це означає? Початкова вартість на одяг формується вже зі знижкою 50-70% від її ціни на оригінальній етикетці. Якщо з якоїсь причини річ не сподобалася Вам - ділимо ціну навпіл! І так відбувається до тих пір, поки одяг зі знижкою не стане привабливою!

Всі улюблені бренди разом або як зібрати і купити весь образ в одному магазині

Кількість тільки найменувань брендів досягає пару тисяч, а загальна кількість одиниць нашої мережі магазинів обчислюється сотнями тисяч. Це дозволяє задовольнити найрізноманітніші смаки і робить G-OUTLET магазином номер один при виборі місця, куди піти, щоб грамотно, відразу і в одному місці купити жіночий і чоловічий одяг, взуття та аксесуари, щоб стильно оновити свій гардероб. Проте, у нас з Вами є улюблені бренди, оновлення асортименту яких в наших магазинах одягу ми чекаємо з найбільшим нетерпінням. Серед них Cos, S.Oliver, &Other Stories, H&M, Scotch Soda, Guess, Tamaris, Asos, Tom Tailor, Moss Copenhagen, Lee, Weekday, Cheap Monday, Monki.

Тільки кращі бренди, тільки найкраща ціна або як стати стильним, при цьому економити

Наша команда із закупівлі закриває очі на сезонність речей, будь це літня колекція початку осені, або зимові куртки в кінці зими, вони не шукають конкретний бренд одягу або певний стиль, їх приваблює все те, що так чи інакше приверне Вашу увагу. У них заточені очі і загострений нюх на найстильніший і модний одяг! Крім того, у них розвинені здібності домовлятися і не переплачувати! Все побудовано так, щоб в наші магазини в Києві або інтернет-магазин потрапило тільки краще. Наш пріоритет - дати можливість нашим покупцям купити одяг і бути впевненим у своїй економії. Перебуваючи в пошуку, переглядаючи сотні пропозицій, наші баєри, точно так само як і Ви в магазинах G-OUTLET, просто не можуть чинити опір неймовірно дивним знахідкам, які вдається знайти. Ось чому у нас можна купити жіночий одяг з кашеміру, альпаки, шовку і льону, шкіряне взуття з Португалії, сумки з Італії, джинси з Америки. А щоденні новинки і постійні знижки обов'язково винагородять Ваш пошук в безмежному світі брендів G-OUTLET.

Все, що Ви хочете бачити в сучасному магазині одягу - Ви знайдете в G-OUTLET. Добре, що тепер Ви знаєте, де купити одяг сток з Європи за найкращою ціною при кожному візиті.

Наші акції та спеціальні пропозиції:


Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити