27 березня. Концерт Братів Шумахерів

27 березня. Концерт Братів Шумахерів


27 березня. Концерт Братів Шумахерів

Найексцентричніший дует сучасності, "Брати Шумахери", представляють нову концертну програму #шумастгоуон.

На гостей чекає тільки добірний, неймовірно вишуканий гумор, актуальні жарти на злободенні теми, багато музики та позитиву. Талановиті люди талановиті в усьому - це і доводять «Брати Шумахери». Вони і жартують, і співають, і пародіюють. А скільки у них ще нерозкритих талантів! Яких? Про це глядач і дізнається на концерті # шумастгоуон. В рамках концерту  будуть представлені найкращі жарти за всю історію творчості дуету, неймовірні та влучні пародії на відомих співаків, політиків та інших відомих людей. Дуже смішні мініатюри змусять розсміятися навіть найсумнішого глядача, адже в своїх жартах Брати Шумахери підкреслюють головне, місцями невловиме і ледь помітне, але важливе і потрібне. А музичні номери, як засвідчує досвід попередніх концертів, змушують танцювати, підспівувати і просто веселитися.

Сукупність цих вибухонебезпечних складових на концертах Братів Шумахерів, в кінцевому рахунку підривають зал в єдиному пориві оплесків, емоцій і незабутніх вражень.

27 березня о 19:00 у Концерт-Холі ТРЦ "Термінал".

Квитки вже у продажу на karabas.com та у театральній касі: м. Бровари, вул. Гагаріна , 16, супермаркет "VARUS" 2-й поверх, тел. 067 709-92-79050 714-75-20.

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити