Акція від MixPoint Outlet

Акція від MixPoint Outlet


Акція від MixPoint Outlet

9 вересня у ТРЦ "Термінал" відбулося відкриття нового “Mix Point Outlet”. Святкові акції для наших улюблених клієнтів триватимуть до 1 жовтня:

• 500 грн бонусів кожному покупцеві у подарунок!*

• Розіграш серед покупців 3 призів по 5 000 грн бонусів і 10 призів по 1 000 грн бонусів**

Умови акції:

* Кожному Покупцеві, власнику бонусної картки, який зробив покупку на суму понад 200 грн протягом дії акції нараховується 500 грн бонусів. Якщо у покупця немає бонусної картки, то він отримує Її у подарунок після будь-якої покупки. Акційні бонуси нараховуються протягом 1-2 робочих днів з моменту покупки. Акційні бонуси дійсні протягом трьох тижнів з моменту покупки. Одна бонусна карта може взяти участь в акції тільки один раз. Термін дії акції до 1 жовтня 2017 року.

** Розіграш призів по 5000 грн і 1000 грн буде проводиться 30 вересня 2017 р. У розіграші беруть участь всі власники карт, які здійснили покупку на суму більше 500 грн в Mix Point Outlet в ТРЦ «Термінал» до 30 вересня 2017 р. При розіграші можуть бути присутніми всі бажаючі. Розіграш буде проводиться в Mix Point Outlet 30 вересня о 12.00.

Детальніше про бонусну програму

- Бонусами можна оплатити тільки 30% вартості товару.

- Знижки та бонуси не підсумовуються з іншими акціями.

- Акція поширюється на всі товари.

- При поверненні та обміні товарів, придбаних в період акції, компанія здійснює повернення всіх куплених товарів за вартістю, відповідно чеку продажу, в рамках діючої акції.

Зв'язатися з нами

Відправити послугу

Відправити послугу

Відправити