Офіційні правила Акції, яка проходить з 04.12.2016 по 18.12.2016
 
1. Порядок участі в Акції
 Щоб стати учасником  Акції, покупцю необхідно здійснити покупку на суму від 300 грн. одним чеком в «Бутіковій Галереї Термінал» або «Мегамаркет Термінал» в період з 04.12.2016 - 18.12.2016 (до 15:50), покупка має бути підтверджена наявністю розрахункового документа.
Зареєструвати чек 18.12.2016 року з 12:00 до 15:50 години включно на стійці реєстрації, що знаходиться на другому поверсі ТРЦ «Термінал» в фойє кінотеатру "Баттерфляй" Бровари. До участі в Акції допускаються лише чеки учасника з датою та часом, які зареєстровані та відповідають періоду проведення Акції.
Визначення переможців 18.12.2016 о 16:00 на сцені, на другому поверсі ТРЦ «Термінал» в фойє кінотеатру "Баттерфляй" Бровари.
УВАГА! Учасник має право брати участь в Акції один раз, але при цьому може заповнювати та реєструвати будь-яку кількість анкет і зобов`язаний повністю виконувати всі умови даних Правил.
 
2. Право на участь в Акції
В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, працівникам і представникам ТРЦ «Термінал» та «Мегамаркету Термінал», пов`язаними з ними особам, членам сімей таких працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даної Акції.
 
3. Призовий фонд:
SonyPlayStation 4
Пилососи 
Блендер
Щипчики для волосся
Повербанк (зарядний пристрій)
Фен для волосся
Міксер
Соковижималка
Білети на розваги в ТРЦ "Термінал"
 
4. Визначення переможців 
Визначення переможця, який отримає СУПЕРПРИЗ відбудеться 18.12.2016 на сцені, на другому поверсі ТРЦ «Термінал» в фойє кінотеатру "Баттерфляй" Бровари.
 
ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ТІЛЬКИ СЕРЕД ПРИСУТНІХ!
Визначення переможця Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Анкет учасників, що приймають участь в Акції.
Кількість анкет, заповнених однією особою, що допускаються до участі в акції, повинна дорівнювати кількості чеків на покупки від 300 грн., здійснених цією особою в період акції.
 
Учасник Акції,  Анкета якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти СУПЕРПРИЗ, буде повідомлений про це одразу в місці визначення переможців. Присутність учасника Акції в місці визначення переможців є обов`язковою умовою для отримання СУПЕРПРИЗУ. Якщо він відсутній у вказаний час в місці визначення переможців СУПЕРПРИЗУ , участь в Акції приймають інші Анкети учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх Анкет.
 
СУПЕРПРИЗ поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту не допускається.
 
Учасник Акції, Анкета якого буде визначена такою, що виграла СУПЕРПРИЗ, пред`являє документ з  фотокарткою, що засвічує його особу. Пред`явлення документу з  фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія) є обов`язковою умовою для отримання СУПЕРПРИЗУ. Також, переможець надає оригінали чеків, що були зареєстровані в Акції для перевірки дотримання всіх умов Акції.
 
5. Права та обов`язки Організатора
Організатор Акції має право змінювати умови Акції, попередньо повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на сайті: http://www.trc-terminal.com.ua/ та/або на офіційних сторінках у соціальних мережах «Фейсбук» та «Вконтакте».
 
Організатор залишає за собою право змінити дату та час проведення визначення Переможців. Інформацію про змінену дату чи час  визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційному сайті: http://www.trc-terminal.com.ua/ або на офіційних сторінках у соціальних мережах «Фейсбук» та «Вконтакте».
 
Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або невручення СУПЕРПРИЗУ  у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини.